Kezdőlap
 


Jelentkezz a Nemzetközi tanulmányok szakra Egerbe az EKF-re!

Nemzetközi tanulmányok BA képzés magyar nyelven, választható angol, német, francia nyelvű szakmai órákkal.

Nemzetközi tanulmányok MA képzés angol és magyar nyelven, választható német, francia, angol nyelvű szakmai órákkal.
  A Tanszékről | Elérhetőség

Dr. Horváth Ágnes | elon456@yahoo.com

Dr. Dobó Marianna | mariann.dobo@ektf.hu mariann.dobo@gmail.com

Dr. Guszmann Gergely | guszmann@ektf.hu | gguszmann@gmail.com

Hacsi Lajos | hacsil@ektf.hu | hacsi.lajos@upcmail.hu

Dr. Gyarmati István | i.gyarmati@icdt.hu

Dr. Majtényi György | gyorgymajtenyi@hotmail.com

Dr. Simon Zoltán | zoltan.simon@europarl.europa.eu

Dr. Szarka László | laszloszarka@gmail.com

Dr. Stumpf István | stumpf@mkab.hu | kapuvari@mkab.hu

Dr. Varga György | gyorgy.varga441@gmail.com

Kavecsánszki Máté | kavecsmate@gmail.com

Dr. Fejes Szonja | fejes.szonja@ph.eger.hu

Zsámba Renáta | zsambarenata@yahoo.com

Szántó Mariann | mariannszanto@gmail.com

Szőke Krisztina | szokrist@ektf.hu

TITKÁRSÁG: Lóth Gabriella:
Tel.:  06-36-520-435


E-mail cím: politologia@ektf.hu

< október >
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031









Politológia Tanszék - EKF B épület Eger, Egészségház út 4.
Tel: 36/520-435, 520-400/3073, e-mail: politologia(at)ektf.hu